
Валик Велюр 150x30x6 мм INTERTOOL KT-4235
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик велюровий INTERTOOL KT-4235 виготовлений з високоякісної шерсті і поліакрилу, шириною 150 мм і діаметром 30 мм. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. Використовується для роботи з усіма видами лаків, алкідних і масляних фарб, емалей і морилок, з фарбами, що містять розчинники, антикорозійними фарбами, смолами, клеями на всіх видах поверхонь. Вирізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без недоліків і слідів ворса, нанесення. Легкий і зручний в роботі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,041 |
| Довжина валика | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Об'єм | 0.000218 куб.м |
| Тип | велюр |
- Цена: 30 ₴



