
Валик Элітаколор 100*15*6 мм INTERTOOL KT-4610
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик елітаколор INTERTOOL KT-4610 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, довжина ворсу 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий термін служби. Призначений для роботи з водорозчинними дисперсійними фарбами і ґрунтовками з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол на будь-яких поверхнях всередині та ззовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення і заповнення всіх мікротріщин і пор оброблюваної поверхні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,012 |
| Довжина валика | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 15 мм |
| Об'єм | 0.000095 куб.м |
| Тип | елітаколор |
- Цена: 1 ₴



