-1%










Вібраційна шліфмашина мережева BLACK+DECKER BEW220
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність 150 Вт; Частота обертання 15000 об/хв; Розмір підошви 90х187 мм; Вага 1.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Плавний пуск | Немає |
| Розмір підошви | 90х187 |
| Регулювання обертів | Немає |
| Частота обертання | 15000 об/хв |
- Ціна: 2 540 ₴




