-1%










Вібраційна шліфмашина акумуляторна BLACK+DECKER BDCDS12N
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна система Li-lon 12 B; Частота обертання: 11000 об/хв; Розмір підошви 92х92х92 мм; Вага 0.90 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Плавний пуск | Так |
| Розмір підошви | 92х92х92 |
| Регулювання обертів | Немає |
| Частота обертання | 11000 об/хв |
- Ціна: 3 159 ₴




