


Снігоприбиральник бензиновий STIGA ST4262P
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двигун Бензиновий, STIGA SM70; Потужність 4.4 кВт; Ширина захоплення 62 см; Глибина прибирання снігу до 51 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Загальні | |
| Вага | 99 кг |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий, STIGA SM70 |
| Діаметр шнека | 51 см |
| Диференціал | Є |
| Колеса | 146-6, протектор Snow Hog |
| Кількість передач | механіка, 6 вперед / 2 назад |
| Максимальна глибина снігу | 51 см |
| Максимальна дальність викиду снігу | 10 м |
| Потужність двигуна | 4.4 |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Привід руху (самохідна) | Є |
| Тип снігоприбирача | Двоступчастий |
| Тип шнека | зубчастий |
| Трансмісія | фрикційний диск |
| Управління дальністю викиду | вручну, дистанційно з панелі оператора |
| Керування напрямком викиду | вручну, дистанційно з панелі оператора, 190° |
| Фара | Немає |
| Ширина захоплення снігу | 62 см |
| Електростартер | Є |
- Ціна: 41 819 ₴



