-25%










Шліфмашина ексцентрикова мережева BLACK+DECKER BEW210
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність 230 Вт; Частота обертання: 13000 об/хв; Діаметр підошви 125 мм; Вага 1.18 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.18 кг |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Розмір підошви | 125 |
| Регулювання обертів | Немає |
| Частота обертання | 13000 об/хв |
- Ціна: 2 169 ₴





