




Кутова шліфмашина Зенит ЗУШ-230/2200 (833543)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Зенит ЗУШ-230/2200 (833543)
Качественная, мощная и достаточно производительная угловая шлифовальная машина от украинского производителя поможет владельцу в кратчайшие сроки выполнить необходимые задачи. Она оснащена необходимыми функциями, которые делают процесс выполнения задачи максимально удобным – защита от пыли, защита от пыли, плавный пуск, поворот основной рукоятки на угол 90 градусов.
Технические характеристики Зенит ЗУШ-230/2200 (833543)
- Тип питания от сети (220 В)
- Мощность 2200 Вт
- Диаметр диска 230 мм
- Тип двигателя щеточный
- Тип прижимной гайки быстрозажимная гайка
- Скорость вращения диска 4000/мин
- Плавный пуск +
- Пилозахисний корпус -
- Антивібраційна функція -
- Підтримка постійних обертів -
- Різьба шпинделя M 14
- Регулювання обертів -
- Регулювання передньої ручки 3-х позиційна регульована ручка
- Регулювання захисного кожуха +
- Вага 5 кг
- Клас інструменту побутовий
- Гарантія 12 місяців
- Країна походження Україна
- Комплектація
- Болгарка;
- додаткова рукоятка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна функція | - |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Клас інструменту | Побутової |
| Комплектація | , Болгарка, додаткова рукоятка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, картонна коробка |
| Потужність | 2200 Вт |
| Підтримка постійних обертів | - |
| Пилозахисний корпус | - |
| Регулювання обертів | - |
| Регулювання передньої ручки | 3-х позиційна регульована ручка |
| Різьба шпинделя | M 14 |
| Швидкість обертання диска | 4000/хв |
| Країна походження | Україна |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип харчування | від мережі (220 В) |
| Тип притискної гайки | швидкозатискна гайка |
- Ціна: 2 549 ₴








