




Орбітальна шліфмашина Зеніт ЗШО-400 (844119)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Зеніт ЗШО-400 (844119)
Якісна орбітальна машина ЗШО-40 від бренду Зеніт допускає застосування не тільки в побутовій, але й у професійній сфері (для виконання вузького кола завдань). Принцип роботи пристрою заснований на обертальному і поступально-поворотного дії диска, що дає можливість застосовувати модель для зачистки, шліфування та полірування різнорідних поверхонь.
Особливості та переваги моделі ЗШО-400 (844119):
- зносостійкі матеріали, які застосовуються при виготовленні, забезпечують тривалий термін служби виробу;
- потужний мотор (400 Вт) надійно захищений подвійною ізоляцією;
- невисокий рівень вібрації гарантує комфортні умови для роботи оператора;
- фіксація наждачного паперу проводиться легко і швидко за допомогою липучки;
- міцний пластиковий мішок відповідає за своєчасний збір пилу та сміття;
- фіксація кнопки в робочому положенні гарантує тривалість виконуваних операцій;
- характеризується ергономічним дизайном, невеликою вагою і нескладними правилами експлуатації.
Технічні характеристики Зеніт ЗШО-400 (844119)
- Тип шліфмашина ексцентрикова
- Призначення по дереву
по металу - Потужність 400 Вт
- Харчування електричні
- Частота коливань 28000 кол/хв
- Діаметр шліфувального круга 125 мм
- Кількість обертів 14000 об/хв
- Підсвічування -
- Пилозбірник в комплекті +
- Клас інструменту побутовий
- Вага 1.3 кг
- Гарантія 12 місяців
- Країна походження Україна
- Комплектація
- Орбітальна шліфмашина;
- мішок для збору пилу;
- шліфувальний лист;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр шліфувального круга | 125 мм |
| Клас інструменту | Побутової |
| Кількість обертів | 14000 об/хв |
| Комплектація | , Орбітальна шліфмашина, мішок для збору пилу, шліфувальний лист, картонна коробка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Потужність | 400 Вт |
| Призначення | по дереву,по металу |
| Живлення | Електричні |
| Підсвічування | - |
| Країна походження | Україна |
| Частота коливань | 28000 кол/хв |
- Ціна: 713 ₴






