
Перфоратор Stark RH 1110 Profi, 1110 Вт, 3.7 Дж
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Stark RH 1110 Profi – перфоратор для свердління отворів в металі та деревині, ударного свердління та довбання в бетоні та камені.
Перфоратор RH 1110 Profi має:
- Двигуном на 1110 Вт;
- Патроном SDS-plus;
- Сучасним дизайном;
- Якісними комплектуючими (сталеві шестерні, мідний двигун з бронюванням);
- Великою силою удару - 3,7 Дж;
- Функцією "Реверс";
- Довгим мережевим кабелем - 3 м.
Перфоратор RH 1110 Profi комплектується:
- набір буров;
- мастилом;
- кейсом.
Купивши перфоратор Stark RH 1110 Profi, Ви отримаєте надійний інструмент для виконання будівельних та ремонтних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1110 Вт |
| Максимальна сила удару | 3.7 Дж. |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Побутової |
| Джерело живлення | Мережа |
| - споживана потужність, Вт | 1110 |
| Вага (інструменту), кг | 6 |
| Режими | Свердління з ударом, Свердління, Довбання |
| Сила удару, Дж | 3,7 |
- Ціна: 1 ₴



