



Кутова шліфмашина Зенит ЗУШ-125/870 (842492)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Зенит ЗУШ-125/870 (842492)
Якісна болгарка з регульованою передньою рукояткою (2 позиції) допоможе виконати завдання в умовах дрібного побутового ремонту або будівельних робіт. Завдяки якісному двигуну і надійним внутрішніх вузлів і механізмів, характеризується високим рівнем продуктивності.
Технічні характеристики Зенит ЗУШ-125/870 (842492)
- Тип живлення від мережі (220 В)
- Потужність 870 Вт
- Діаметр диска 125 мм
- Тип двигуна щітковий
- Тип притискної гайки швидкозатискна гайка
- Швидкість обертання диска 11000 об/хв
- Плавний пуск -
- Пилозахисний корпус -
- Антивібраційна функція -
- Підтримка постійних обертів -
- Різьба шпинделя M 14
- Регулювання обертів -
- Регулювання передньої ручки 2-х позиційна регульована ручка
- Регулювання захисного кожуха регулювання за допомогою інструменту
- Вага 2.2 кг
- Клас інструменту побутовий
- Гарантія 12 місяців
- Країна походження Україна
- Комплектація
- Болгарка;
- захисний кожух;
- додаткова рукоятка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна функція | - |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Клас інструменту | Побутової |
| Комплектація | , Болгарка, захисний кожух, додаткова рукоятка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, картонна коробка |
| Потужність | 870 Вт |
| Плавний пуск | - |
| Підтримка постійних обертів | - |
| Пилозахисний корпус | - |
| Регулювання захисного кожуха | регулювання за допомогою інструменту |
| Регулювання обертів | - |
| Регулювання передньої ручки | 2-х позиційна регульована ручка |
| Різьба шпинделя | M 14 |
| Швидкість обертання диска | 11000 об/хв |
| Країна походження | Україна |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип харчування | від мережі (220 В) |
| Тип притискної гайки | швидкозатискна гайка |
- Ціна: 1 002 ₴



