Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Електросамокат SPARK START 8'' (HP-I19)
Характеристики на Електросамокат SPARK START 8'' (HP-I19)
| ОСНОВНІ |
| Тип |
Електросамокат |
| Максимальна швидкість, км/год |
26 |
| Дистанція пробігу на одній зарядці, км |
до 20 |
| Максимальна вантажність, кг |
110 |
| Маса нетто/брутто, кг |
14,5 / 16,5 |
| Габаритні розміри (Д×Ш×В), мм |
1060×420×1080 |
| Cтупінь пиловологозахисту |
IP54 |
| ДВИГУН |
| Тип двигуна |
Безщітковий, постійного струму |
| Розташування двигуна |
Переднє мотор-колесо |
| Потужність двигуна номінальна, Вт |
250 |
| Контролер |
FOC 36V20A |
| Розташування акумулятора |
Всередині платформи |
| Акумулятор |
36 В, 7,5 A•год, тяговий, Li-ion |
| Напруга живлення зарядного пристрою, В |
100-240 |
| Час заряджання, год |
до 4 |
| Кут підйому, град. |
до 15 |
| ШАСІ |
| Рама |
З алюмінієвого сплаву, легка та міцна |
| Тип шин, передня/задня |
Пневматична шина |
| Розмір коліс, переднє/заднє |
8" (203 мм) |
| Гальма, передні/задні |
Електричне з функцією рекуперації енергії / Ножне механічне |
Догляд та обслуговування проводити згідно рекомендацій виробника та інструкцій з експлуатації.
Забороняється проводити вологе очищення продукту за допомогою мийок високого тиску.
Особливості електросамоката SPARK START 8'':
- яскравий дизайн;
- легко користуватися та складати;
- переднє та заднє світло, рефлектори з усіх боків;
- легка рама;
- ультрасучасний цифровий дисплей;
- передні та задні колеса 8", ніпель для підкачування коліс.
|
|
| Вага | 14.5 кг |
| Виробник | SPARK |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Складана |
| Час зарядки | 4 годин |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Максимальна швидкість | 26 км/год |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Діаметр колеса | 203 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Дистанція пробігу | 20 км |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |