




Пила ланцюгова електрична Gartner CSE-2604 S (2,6 кВт, 406 мм, плавний пуск)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕЛЕКТРОПИЛА ЛАНЦЮГОВА CSE-2604 S
| Максимальна потужність двигуна | 2600 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В ±10% |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Максимальна лінійна швидкість руху ланцюга | 13,5 м/с |
| Довжина напрямної шини | 406 мм |
| Параметри ланцюга | 3/8"×1,3 мм×57 ланки |
| Ємність масляного баку для змащення ланцюга | 150 мл |
| Вага нетто/брутто | 5,0 кг/5,5 кг |
| Артикул: | 846804 |
- Автоматичне змащення ланцюга
- Система "плавний пуск"
- Потужний і надійний двигун
- Інерційне гальмо ланцюга подвійної дії
Комплектація
- Шина
- Захисний кожух пиляльної гарнітури
- Ланцюг
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Перелік сервісних центрів
- Пакувальна коробка
*виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
Пила ланцюгова електрична CSE-2604 S розроблена з метою пиляння деревини, обрізки гілок, заготівлі дров в побутових умовах.
Електродвигун в складі виробу передає крутний момент через муфту зчеплення пильної гарнітури. Пила оснащена системою змащення ланцюга. До складу пильної гарнітури консольного типу входить пильний ланцюг, напрямна шина і приводна шестерня.
Виріб має інерційне гальмо пильного ланцюга, за рахунок чого зупинка руху ланцюга здійснюється за частки секунди при віддачі. Тим самим забезпечується захист оператора від травм при відкиданні пристрою в процесі роботи. Гальмо може включатися як вручну, так і автоматично.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Довжина шини | 406 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
- Ціна: 3 900 ₴








