




Мийка високого тиску Idrobase Stella ZX.2153-TS-QC (380 В, 15 л/хв, 200 бар, 90 град, шланг 8 м)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги Idrobase Stella:
- 12 місяців – повна гарантія на весь механізм
- Професійне обладнання для прибирання
- 380 В - робоча напруга живлення
- 7,5 л.с/5,5 кВт - потужність двигуна
- 1450 об/хв - максимальні обороти двигуна
- 200 бар – максимальний тиск води на виході
- 900 л/год - максимальна продуктивність
- 45-90 С – максимальна температура води на виході
- 8 годин - час роботи на день
- Просте управління
- Рама із хромованої сталі, захищена прозорою фарбою.
- Корпус із термоформованого полістиролу
- Насос промислового класу
- Електрична панель з термомагнітним вимикачем та лічильником мотогодин
- Нагрівач зі сталі
- Пальник із відкладеним запалюванням
- 14 л - об'єм бака для дизельного палива
- 5-метровий електричний кабель
- IP55 – високий клас захисту
- Система Total Stop - надійний захист від навантаження
- 152 кг - вага мийки
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мийка високого тиску Idrobase Stella (ZX.2153-TS-QC)
- Шланг високого тиску 8 м
- Пістолет
- Подовжувач для пістолета
- Сопло - 4 шт
- Інструкція
- Картонна коробка.
ОПИС МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ Idrobase Stella ZX.2153-TS-QC
Idrobase Stella - професійний апарат для чищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском. Призначена для використання у промислових умовах з великим навантаженням до 8 годин на день. Ця модель працює від мережі 380 В і споживає 5,5 кВт потужності. На виході видає 900 л води протягом години під тиском до 200 бар. Корпус виготовлений з термоформованого полістиролу та встановлений на раму з нержавіючої сталі.
Характеристики Мийка високого тиску Idrobase Stella (ZX.2153-TS-QC)
| Клас | професійна |
| Матеріал | сталь / полістирол |
| Тип | Мийка |
| Вага | 152 кг |
| Розміри | 57x79x86 см |
| Витрати води | 900 л/хв |
| Матеріал помпи | латунь |
| Живлення | мережа (380 В) |
| Потужність двигуна | 5500 |
| Тип двигуна | електричний |
| Комплектація | шланг, пістолет, насадка |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Мін. тиск | Немає данних |
| Макс. температура | 90 C |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Країна торгової марки | Італія |
| Стан товару | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 90 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 152 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Максимальний тиск, бар | 200 |
| Матеріал помпи | латунь |
| Матеріал корпусу | сталь / полістирол |
| Тип обладнання | мійка |
| Країна торгової марки | Італія |
| Комплектація | шланг, пістолет, насадка |
| Потужність двигуна, Вт | 5500 |
| Вага мійки, кг | 152 |
| Довжина шланга, м | 8 |
| Тип мійки | професійна |
| Максимальна температура води, ° С | 90 |
| Вітрата води, л/рік | 900 |
| Мінімальний тиск, бар | немає данних |
| Габариті мійки, см | 57x79x86 |
| Напруга мережі, В | 380 |
- Ціна: 1 ₴




