
Аккумуляторная дрель-шуруповерт DWT ABS-12 ВLi-2 BMC
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторная дрель-шуруповерт DWT ABS-12 ВLi-2 BMC

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1,5 А·год |
| Вес | 1 кг |
| Діапазон затиску свердлильного патрона | 0,8-10 мм |
| Діапазон зміни крутного моменту | 1-17 Нм |
| Макс. діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Макс. діаметр свердління в сталі | 10 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 6 мм |
| Номинальное напряжение | 12 B |
| Тип патрона | Швидкозатискний патрон |
| Время зарядки аккумулятора | 60 хв |
| Число обертів холостого ходу (передача I / II) | 0-400 / 0-1400 хвˉ¹ |
| Число ступенів крутного моменту | 18+1 |
- Цена: 1 ₴



