
Пила монтажная, диск абразивный DWT SDS21-355 DN
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила монтажная, диск абразивный DWT SDS21-355 DN

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 13.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Макс. Ø відрізного диска | 355 мм |
| Номинальная мощность | 2180 В |
| Посадковий Ø відрізного диска | 25,4 мм |
| Сила струму при напрузі 220-230 В | 10 A |
| Число обертів холостого ходу | 3400 минˉ¹ |
| заготовка L-подібного перетину (довжина х висота; різання при 0° / 45°) | 109 x 109 / 106 x 106 мм |
| заготовка квадратного перетину (довжина х висота; різання при 0° / 45°) | 109 x 109 / 106 x 106 мм |
| заготовка круглого перетину (діаметр; різання при 0° / 45°) | 100 / 100 мм |
| заготовка прямокутного перетину (довжина х висота; різання при 0° / 45°) | 189 x 57 / 139 x 57 мм |
- Цена: 5 385 ₴



