
Пила дисковая, торцовочная DWT KGS11-255
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила дисковая, торцовочная DWT KGS11-255

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9,8 кг |
| Діаметр пильного диска | 250 / 255 мм |
| Макс. глибина різання при 0 ° / 90 ° | 70 x 140 мм |
| Макс. глибина різання при 45 ° / 45 ° | 70 x 90 см |
| Номинальная мощность | 1100 Вт |
| Посадковий Ø диска | 25,4 мм |
| Сила струму при напрузі 220-230 В | 5 A |
| Число обертів холостого ходу | 6000 хвˉ¹ |
- Цена: 1 ₴



