
Линейный лазер DWT LLC03-360 BMC (лучи 2V(360°) 1H(360°)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Линейный лазер DWT LLC03-360 BMC
| Число проецируемых лучей | 2V(360°) 1H(360°) |
| Цвет луча | зеленый |
| Точность на 7 м | ± 1,4 мм |
| Производитель | Merit Link International AG |
| Рабочий диапазон | 10 м |
| Источник питания | 3,7V; Li-Ion, 2600 mAh |
| Установочная резьба | 1/4"-20UNC |
| Функциональные особенности |
|
| Комплектация |
|
| Вес | 0,69 кг |
| Тип упаковки | пластиковый кейс |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.69 кг |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Рабочий диапазон | 10 м |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Діапазон робочої температури | -10 ... +40 °C |
| Діапазон самовирівнювання | ±1,5° |
| Діапазон температури зберігання | -20 ... +55 °C |
| Количество лучей | 2V 1H |
| Тип лазера | 515 nm |
| Точність вирівнювання, вертикальний промінь | ±2 mm at 10 m |
| Точність вирівнювання, горизонтальний промінь | ±2 mm at 10 m |
| Время зарядки аккумулятора | 240 хв |
| Час самовирівнювання | ≤4 s |
- Цена: 7 523 ₴



