
Інвертор постійного струму DWT MMA-180 I
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор постійного струму DWT MMA-180 I

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,9 кг |
| Діаметр електрода | 2,5-3,2 мм |
| Ефективність | 83 % |
| Зварювальний струм | 30-140 A |
| Напруга холостого ходу | 80 В В |
| Номінальна напруга | 160-265 В |
| Номінальна потужність (кВA) | 6,6 кВА |
| Номінальна робоча напруга на виході | 21,2-25,6 В |
| Робочий цикл | 0.4 |
| Частота | 50 / 60 Гц |
- Ціна: 1 ₴



