




Машина полiрувальна STORM 1400 Вт, 800-3200 об/хв, 180 мм, 230 В INTERTOOL WT-1800
Полірувальна машина INTERTOOL WT-1800 призначена для полірування виробів з металу та дерева. Ідеально підходить для полірування автомобілів. Також дозволяє наносити захисне покриття, видаляти подряпини, знімати лакофарбове покриття. У процесі роботи використовуються різні поліролі та насадки. Полірувальну машину можна використовувати як вдома, в гаражі, так і в майстерні.
Особливості:
Електронне регулювання кількості обертів - від 800 до 3200;
Система стабілізації обертів під навантаженням.
Конструкція полірувальної машини INTERTOOL WT-1800 складається з наступних елементів: корпуса, полірувального диска, основної та додаткової рукояток, кнопки фіксації шпинделя, вимикача. Насадки виготовляються з губки, овчини, повсті. Для кожного рівня полірування використовується насадка та паста певного типу.
Полірувальна машина INTERTOOL WT-1800 має потужність 1400 Вт. Діаметр диска - 180 мм. Максимальна швидкість обертання становить 3200 об/хв. У моделі передбачена можливість регулювання обертів (електронна - від 800 до 3200), що дозволяє підібрати оптимальний режим роботи для виконання конкретного завдання. Ще одна перевага шліфувальної машини WT-1800 - дугоподібна рукоятка, яка розташована над редуктором, що забезпечує додаткову зручність в роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,150 |
| Гарантія | 3 |
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
| Діаметр диску | 180 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Об'єм | 0.011520 куб.м |
| Шпиндель | М14 |
- Ціна: 3 299 ₴





