
Щітка кільцева 150x22.2 мм (пучки крученого дроту) INTERTOOL BT-7150
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щітка кільцева 150x22.2 мм (пучки крученого дроту) INTERTOOL BT-7150
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,500 |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Діаметр щітки | 150 мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Об'єм | 0.001069 куб.м |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Швидкість обертання | 9000 об/хв |
- Цена: 149 ₴



