
Стрічка ізоляційна, 17 мм * 15 мм * 0.15 мм, чорна INTERTOOL IT-0016
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрічка ізоляційна, 17 мм * 15 мм * 0.15 мм, чорна INTERTOOL IT-0016
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,058 |
| Відносне подовження на розрив | 175 % |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15 м |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Колір | чорна |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Міцність на розтяг | 24.5 Н/см |
| Об'єм | 0.000102 куб.м |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
- Цена: 25 ₴



