



Пензель флейцевий 25 * 10 * 38 мм, пластикова ручка INTERTOOL KT-1325
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний флейцевий пензель підходить для будь-яких малярських робіт. Використовують разом з масляним фарбам, будь-якими видами лаків і антисептиків. Натуральний ворс від природи має розщеплені кінці і добре згладжує (флейцює) поверхні. Щетина надійно закріплена в металеву оправу і не випадає.
Таким флейцевим пензлем зручно фарбувати різного типу профілі та труби.
Ручка зручна і не вислизає з долоні. За рахунок пластику стійка до рідини і фарб. Наявність отвору допоможе зручно зберігати на цвяху або підвісити у зв'язку до інших пензлів.
Особливості
- Ідеально згладжені мазки;
- Пласка, широка форма дозволяє швидко фарбувати великі поверхні;
- Сам пензель легкий і не втомлює при тривалому фарбуванні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,020 |
| Довжина ворсу | 38 мм |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0.000049 куб.м |
| Розмір | 1” |
| Тип | плаский, малярський |
| Товщина | 10 мм |
- Цена: 15 ₴



