


Пензель флейцевий 76 * 13 * 44 мм, пластикова ручка INTERTOOL KT-1376
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний флейцевий пензель підходить для будь-яких малярських робіт. Використовують разом з масляним фарбам, будь-якими видами лаків і антисептиків. Натуральний ворс від природи має розщеплені кінці і добре згладжує (флейцює) поверхні. Щетина надійно закріплена в металеву оправу і не випадає.
Такий флейцевим пензлем зручно фарбувати різного типу профілі та труби.
Ручка зручна і не вислизає з долоні. За рахунок пластику стійка до рідини і фарб. Наявність отвору допоможе зручно зберігати на цвяху або підвісити у зв'язку до інших пензлів.
Особливості
- Ідеально згладжені мазки;
- Пласка, широка форма дозволяє швидко фарбувати значні поверхні;
- Сам пензель легкий і не втомлює при тривалому фарбуванні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Ширина | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,048 |
| Довжина ворсу | 44 мм |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0.000236 куб.м |
| Розмір | 3” |
| Тип | плаский, малярський |
| Товщина | 13 мм |
- Цена: 35 ₴



