
Валик Гірпаінт 150x30x6 мм INTERTOOL KT-4135
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик гірпаінт INTERTOOL KT-4135 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, що забезпечує підвищену міцність і довговічність. Розміри: ширина 150 мм, діаметр 30 мм. Стійкий до агресивних речовин, суттєво економить матеріал. Використовується для роботи с усіма видами лаків і клеїв, масляними, дисперсійними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких, в т.ч. гладких, шпаристих і шорсткуватих поверхнях, як всередині, так і ззовні приміщень. Використовується зі стандартною ручкою-бюгелем з діаметром посадкового стрижня 6 мм. Довжина ворсу валика 10 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,034 |
| Довжина валика | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Об'єм | 0.000248 куб.м |
| Тип | гірпаінт |
- Цена: 20 ₴



