
Валик Гірпаінт 150x48x6 мм INTERTOOL KT-4155
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик гірпаінт INTERTOOL KT-4155 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, що забезпечує підвищену міцність і довговічність. Стійкий до агресивних речовин. Використовується для роботи с усіма видами лаків і клеїв, масляними, дисперсійними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких, в т.ч. гладких, шпаристих і шорсткуватих поверхнях, як всередині, так і ззовні приміщень. Використовується зі стандартною ручкою-бюгелем. Довжина ворсу валика 10 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,064 |
| Довжина валика | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Об'єм | 0.000576 куб.м |
| Тип | гірпаінт |
- Цена: 30 ₴



