
Валик Велюр 150x48x6 мм INTERTOOL KT-4255
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик велюровий INTERTOOL KT-4255 виготовлений з високоякісної шерсті і поліакрилу. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. Використовується для роботи з усіма видами лаків, алкідних і масляних фарб, емалей і морилок, з фарбами, що містять розчинники, антикорозійними фарбами, смолами, клеями на всіх видах поверхонь. Вирізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без недоліків і слідів ворса, нанесення. Розміри валика: ширина 150 мм, діаметр 48 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 6 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,056 |
| Довжина валика | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Об'єм | 0.000400 куб.м |
| Тип | велюр |
- Цена: 35 ₴



