
Валик Велюр 180x48x8 мм INTERTOOL KT-4260
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик велюровий INTERTOOL KT-4260 виготовлений з високоякісної шерсті і поліакрилу. Розміри валика: ширина 180 мм, діаметр 48 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 8 мм. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. Використовується для роботи з усіма видами лаків, алкідних і масляних фарб, емалей і морилок, з фарбами, що містять розчинники, антикорозійними фарбами, смолами, клеями на всіх видах поверхонь. Вирізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без недоліків і слідів ворса, нанесення. Дозволяє обробляти великі за площею поверхні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,081 |
| Довжина валика | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 8 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Об'єм | 0.000580 куб.м |
| Тип | велюр |
- Цена: 45 ₴



