
Валик Преміум 150x15x6 мм INTERTOOL KT-4315
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик преміум INTERTOOL KT-4315 з високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. Стійкий до агресивних , речовин має високу зносостійкість. Використовується для робіт з водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь всередині приміщень. Розміри: ширина 100 мм, діаметр 15 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 6 мм - дозволяють швидко обробляти великі масиви. Короткий м'який ворс, довжиною 10 мм, створює гладку поверхню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,140 |
| Довжина валика | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 15 мм |
| Об'єм | 0.000095 куб.м |
| Тип | преміум |
- Цена: 15 ₴



