
Валик Преміум 150x30x6 мм INTERTOOL KT-4335
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик преміум INTERTOOL KT-4335 виготовлений з високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. Ширина 150 мм, діаметр 30 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 6 мм. Стійкий до агресивних , речовин має високу зносостійкість. Використовується для робіт з водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь всередині приміщень. Короткий ворс, довжиною 9 мм, створює гладку поверхню. Дозволяє швидко обробляти великі масиви.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,041 |
| Довжина валика | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Об'єм | 0.000243 куб.м |
| Тип | преміум |
- Цена: 22 ₴



