
Валик Синтекс 70x15x6 мм INTERTOOL KT-4407
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик синтекс INTERTOOL KT-4407 виготовлений з поліакрилу, має ворс довжиною 10 мм. Розміри валика: ширина – 70 мм, діаметр – 15 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 6 мм. Призначений для нанесення фарби на водній основі або з обмеженим вмістом розчинників на нерівні грубі поверхні всередині приміщень. Стійкий до агресивних речовин. Має тривалий термін служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,010 |
| Довжина валика | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 15 мм |
| Об'єм | 0.000050 куб.м |
| Тип | синтекс |
- Цена: 11 ₴



