
Валик Синтекс 150x30x6 мм INTERTOOL KT-4435
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик синтекс INTERTOOL KT-4435 виготовлений з поліакрилу, має ворс довжиною 10 мм. Призначений для нанесення фарби на водній основі або з обмеженим вмістом розчинників на нерівні грубі поверхні всередині приміщень. Стійкий до агресивних речовин. Має тривалий термін служби. Розміри валика: ширина – 150 мм, діаметр – 30 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 6 мм. Дозволяє обробляти великі за площею поверхні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,035 |
| Довжина валика | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Об'єм | 0.000248 куб.м |
| Тип | синтекс |
- Цена: 30 ₴



