
Валик Синтекс 150x48x6 мм INTERTOOL KT-4455
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик синтекс INTERTOOL KT-4455 ширина – 150 мм, діаметр – 48 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 6 мм. Виготовлений з поліакрилу, має ворс довжиною 10 мм. Дозволяє суттєво економити матеріал. Використовується для нанесення фарби на водній основі або з обмеженим вмістом розчинників на нерівні грубі поверхні всередині приміщень. Стійкий до агресивних речовин. Має тривалий термін служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,066 |
| Довжина валика | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Об'єм | 0.000576 куб.м |
| Тип | синтекс |
- Цена: 40 ₴



