
Валик Мультиколор 150x48x6 мм INTERTOOL KT-4555
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик мультиколор INTERTOOL KT-4555 ширина 150 мм, діаметр 48 мм, діаметр отвору для посадкового місця 6 мм. Виготовлений з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі, довжина ворсу 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий термін служби. Призначений для робіт зі всіма видами лаків і клеїв, дисперсійними, масляними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, латексні, епоксидні, алкідні, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких поверхнях, всередині і ззовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,062 |
| Довжина валика | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Об'єм | 0.000576 куб.м |
| Тип | мультиколор |
- Цена: 30 ₴



