



Рівень будівельний 800 мм 3 вічка, перетин 21 * 46 мм INTERTOOL MT-1223
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складно уявити будь-яке будівництво чи ремонт без будівельного рівня. Це незамінний інструмент для розмітки та перевірки площин.
Три «вічка» - візира забезпечують високоточну побудову горизонталей та вертикалей. Ампула під кутом 45⁰ дозволяє контролювати роботу двох інших візирів.
Ви легко та швидко зчитаєте показання рівня, оскільки центральна капсула збільшена.
Рівень виготовлений із зносостійкого анодованого алюмінію, який не схильний до появи корозії, тріщин та подряпин. Служить набагато довше звичайних будівельних рівнів.
Особливості
- Високоточне вимірювання
- Міцний та довговічний
- Не схильний до появи тріщин, сколів чи подряпин
- Захищений від корозії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,300 |
| Довжина | 800 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Об'єм | 0.000853 куб.м |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8 мм |
| Точність вимірювання | 0.5 мм/м |
| Ширина | 46,6 |
- Цена: 1 ₴



