




Рівень з поворотною капсулою 400 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1264
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень з поворотною капсулою 400 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1264
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,260 |
| Висота | 60 |
| Довжина рівня | 400 мм |
| Об'єм | 0.000657 куб.м |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2 мм |
- Цена: 1 ₴





