




Рівень з поворотною капсулою 1000 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1270
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень з поворотною капсулою 1000 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1270
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,586 |
| Висота | 60 |
| Довжина рівня | 1000 мм |
| Об'єм | 0.001500 куб.м |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2 мм |
- Цена: 319 ₴





