


Свердло по металу DIN338 4.5мм HSS INTERTOOL SD-5045
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердло по металу DIN338 4.5мм HSS INTERTOOL SD-5045
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,011 |
| Довжина робочої частини | 47 мм |
| Довжина свердла | 80 мм |
| Діаметр свердла | 4.5 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Об'єм | 0.000006 куб.м |
| Тип сталі | HSS |
- Цена: 8 ₴



