


Свердло по металу DIN338 5.2мм HSS INTERTOOL SD-5052
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,009 |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Довжина свердла | 86 мм |
| Діаметр свердла | 5.2 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Об'єм | 0.000034 куб.м |
| Тип сталі | HSS |
- Цена: 11 ₴



