


Свердло по металу DIN338 6.5мм HSS INTERTOOL SD-5065
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,016 |
| Довжина робочої частини | 63 мм |
| Довжина свердла | 101 мм |
| Діаметр свердла | 6.5 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Об'єм | 0.000051 куб.м |
| Тип сталі | HSS |
- Цена: 13 ₴



