


Свердло по металу DIN338 12.5мм HSS INTERTOOL SD-5125
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,090 |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Довжина свердла | 151 мм |
| Діаметр свердла | 12.5 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Об'єм | 0.000170 куб.м |
| Тип сталі | HSS |
- Цена: 59 ₴



