


Свердел по металу подовжений DIN 340 1,0 мм HSS INTERTOOL SD-5210
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердел по металу подовжений DIN 340 1,0 мм HSS INTERTOOL SD-5210
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,400 |
| Довжина | 56 мм |
| Довжина робочої частини | 33 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Матеріал | HSS |
| Об'єм | 0.000003 куб.м |
- Цена: 7 ₴



