


INTERTOOL SD-5220
Описание
Характеристики
Информация для заказа
INTERTOOL SD-5220
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1,400 |
| Довжина | 85 мм |
| Довжина робочої частини | 56 мм |
| Діаметр свердла | 2 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Об'єм | 0.000003 куб.м |
| Покриття | полірована сталь |
| Тип сталі | HSS |
- Цена: 8 ₴



