


Свердел по металу подовжений DIN 340 4,0 мм HSS INTERTOOL SD-5240
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердел по металу подовжений DIN 340 4,0 мм HSS INTERTOOL SD-5240
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,007 |
| Довжина робочої частини | 78 мм |
| Довжина свердла | 119 мм |
| Діаметр свердла | 4 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Матеріал | HSS |
| Об'єм | 0.000025 куб.м |
- Цена: 12 ₴



