


Свердел по металу подовжений DIN 340 4,2 мм HSS INTERTOOL SD-5242
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердел по металу подовжений DIN 340 4,2 мм HSS INTERTOOL SD-5242
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,008 |
| Довжина робочої частини | 78 мм |
| Довжина свердла | 132 мм |
| Діаметр свердла | 4.2 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Матеріал | HSS |
| Об'єм | 0.000006 куб.м |
- Цена: 1 ₴



