


Свердел по металу подовжений DIN 340 7,0 мм HSS INTERTOOL SD-5270
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердел по металу подовжений DIN 340 7,0 мм HSS INTERTOOL SD-5270
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,033 |
| Довжина робочої частини | 102 мм |
| Довжина свердла | 156 мм |
| Діаметр свердла | 7 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Матеріал | HSS |
| Об'єм | 0.000109 куб.м |
- Цена: 29 ₴



