


Свердел по металу подовжений DIN 340 7,5 мм HSS INTERTOOL SD-5275
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердел по металу подовжений DIN 340 7,5 мм HSS INTERTOOL SD-5275
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,034 |
| Довжина робочої частини | 102 мм |
| Довжина свердла | 156 мм |
| Діаметр свердла | 7.5 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Матеріал | HSS |
| Об'єм | 0.000090 куб.м |
- Цена: 1 ₴



