


Свердел по металу подовжений DIN 340 9,0 мм HSS INTERTOOL SD-5290
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердел по металу подовжений DIN 340 9,0 мм HSS INTERTOOL SD-5290
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,060 |
| Довжина робочої частини | 115 мм |
| Довжина свердла | 175 мм |
| Діаметр свердла | 9 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Матеріал | HSS |
| Об'єм | 0.000030 куб.м |
- Цена: 49 ₴



