


Свердел по металу подовжений DIN 340 10,0 мм HSS INTERTOOL SD-5300
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,067 |
| Довжина робочої частини | 121 мм |
| Довжина свердла | 184 мм |
| Діаметр свердла | 10 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Матеріал | HSS |
| Об'єм | 0.000204 куб.м |
- Цена: 49 ₴



