


Свердел по металу подовжений DIN 340 11,5 мм HSS INTERTOOL SD-5315
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердел по металу подовжений DIN 340 11,5 мм HSS INTERTOOL SD-5315
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,100 |
| Довжина робочої частини | 128 мм |
| Довжина свердла | 195 мм |
| Діаметр свердла | 11.5 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Матеріал | HSS |
| Об'єм | 0.000078 куб.м |
- Цена: 89 ₴



