


Свердел по металу подовжений DIN 340 12,0 мм HSS INTERTOOL SD-5320
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердел по металу подовжений DIN 340 12,0 мм HSS INTERTOOL SD-5320
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,125 |
| Довжина робочої частини | 134 мм |
| Довжина свердла | 205 мм |
| Діаметр свердла | 12 мм |
| Кут заточування | 118 °С |
| Матеріал | HSS |
| Об'єм | 0.000149 куб.м |
- Цена: 1 ₴



